HMS

( ilość produktów: 6 )
Kolor dominujący
Przedziały cenowe

Nie ma cienia wątpliwości co do tego, że jakakolwiek aktywność fizyczna wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania i wytrwałości, ale także przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Podczas treningu – czy to rekreacyjnego, czy tym bardziej wyczynowego, trzeba umiejętnie obchodzić się i z używanym sprzętem, i z naszym ciałem. Wiele jest nie tylko samych form sportowych oraz siłowych poczynań, ale również miejsc do ich realizowania. Przy czym, siłownia klubowa jest droga i często trzeba do niej dojeżdżać; do korzystania z siłowni plenerowej potrzebna jest korzystna pogoda, a co by nie mówić – siłownia przydomowa (lub w mieszkaniu) sprawdzi się zawsze. Istnieje możliwość by korzystać z niej o każdej porze dnia i nocy, sprzęt można swobodnie dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości, wreszcie – w zaciszu domowym nie wzmacniają się kompleksy. Od teraz nie będzie już miejsca na wymówki. Rower treningowy HMS pozwala pedałować o dowolnej porze i w ulubionym miejscu naszego domu. Zastosowanie kilkustopniowego magnetycznego oporu pozwala na zwiększenie poziomu trudności jazdy, wraz z polepszeniem się kondycji. Płynne pedałowanie zawdzięczane jest doborowi właściwego koła zamachowego. Ma ono ważyć przynajmniej 3 kilogramy. Wygodne, wyprofilowane siodełko i ergonomiczna kierownica zapewniają komfortową jazdę.

Nie da się dobrze biegać, jeśli wcześniej nie nauczy się świetnie truchtać. Bieganie właśnie staje się coraz popularniejsze, widać coraz więcej osób pędzących po chodnikach lub leśnych ścieżkach. Nie ma się czemu dziwić – to sport ogólnorozwojowy i niewymagający szczególnie dużych nakładów finansowych. Bieganie po domu to dość szalony pomysł, ale już wykorzystywanie urządzenia, jakim jest orbitrek HMS to naprawdę świetna myśl. Może sprzęt ten nie należy do najtańszych, ale – po pierwsze, za jakość się płaci a po drugie, zajmuje mało miejsca (a przecież, w siłowni domowej, każdy centymetr kwadratowy ma ogromne znaczenie) i jeszcze do tego doskonale sprawdza się w roli aż 3. urządzeń jednocześnie – steppera, bieżni i roweru. To rzeczywiście może nieco zaskakiwać, ale tak – orbitrek ma sporo wspólnego z rowerem. Im większe i cięższe jest koło zamachowe, tym lepiej, ciszej i łatwiej korzysta się z orbitreku (podobnie sprawa ma się z rowerami magnetycznymi).

Otyłość to cywilizacyjna choroba śmiertelna, za nią kryją się również cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, zwyrodnienia i bóle kręgosłupa, zatem jest to obszerny zestaw chorobowy. Dzieci uczą się przez obserwowanie i przez naśladowanie. Nie ma się więc czemu dziwić, że nie chcą jeść zdrowej marchewki, skoro nie widzą podobnych zachowań u rodziców. Lekarze i dietetycy alarmują – polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Przodowanie akurat w takim rankingu powodem do zadowolenia – zdecydowanie – nie jest… Dieta nie może być tylko chwilowym kaprysem, to powinien być nieustający proces zbilansowanego odżywiania się połączony z regularną aktywnością fizyczną.

Można śmiało stwierdzić, że marka HMS jest już pełnoletnia i dojrzała, bo pojawiła się w 2000 roku i do dziś – świetnie sobie radząc – oferuje najlepsze produkty, tworzone przy zastosowaniu najnowszych technologii, czego dobrym przykładem i potwierdzeniem jest sprzęt fitness HMS. Jego niezwykle szeroki asortyment urozmaici każdy trening i sprawi, że wszystkie sesje treningowe będą komfortowe i bezpieczne. Firma skutecznie pomaga łączyć zwiększanie siły z wysmuklaniem sylwetki. Szeroka gama produktów jest oczywiście dostępna nie tylko w Polsce, ale i w: Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Belgii, Estonii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Grenlandii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Mołdawii i Czarnogórze. Ten szeroki wykaz krajów zagranicznych doskonale potwierdza popularność i zaufanie do firmy – kiepskie produkty nie utrzymają się tak długo w tak wielu miejscach.

Ważna jest prędkość maksymalna, jaką osiągają bieżnie do biegania. Trzeba ją zawyżyć, bo z czasem zwiększa się wydolność organizmu, wtedy warto zwiększyć prędkość i kąt nachylenia bieżni. Długość kroku decyduje o tym, na którą bieżnię padnie ostateczny wybór. To przekłada się na dobór szerszego i dłuższego pasa bieżni.

Często, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie, korzysta się ze zbyt złożonych środków. By się skutecznie i długotrwale wzmacniać, nie trzeba szukać daleko… Wystarczą proste środki i łatwo dostępny, profesjonalny sprzęt, za którego dobry przykład mogą posłużyć HMS hantle treningowe. Występują w kilku wariantach wagowych, są ergonomiczne i nie wyślizgują się z rąk. Te niepozorne przyrządy, przy regularnym ich używaniu, dają naprawdę spore efekty. Czy można wiosłować, nie mając ani wody, ani wiosła? Okazuje się, że można i to z powodzeniem. Wystarczy tylko, łaskawym okiem, spojrzeć na wioślarze. Pozwalają one uzyskać satysfakcję z wysiłku i trenują u trzymanie prawidłowej postawy (głównie pleców), w ruchu. Istnieje wiele możliwości, z których warto umiejętnie skorzystać.

pixel