TURYSTYKA

( ilość produktów: 44 )
Marka
Kolor dominujący
Przedziały cenowe

O higienę trzeba dbać w każdej sytuacji, ale nie zawsze jest to równie łatwe i wygodne. Wiele będzie też zależeć od stylu podróżowania – czy ktoś będzie się decydował na wygodne, ale dość kosztowne hotele, czy znacznie bliżej mu do natury i wybiera wtedy pola namiotowe. Trzeba przyznać, że infrastruktura większości z nich jest coraz bardziej rozwinięta i zaawansowana. Niemniej, korzystając z nich, trzeba nadal być dość samowystarczalnym. Ręcznik szybkoschnący Rockland sprawdzi się u każdego podróżnika, zatem ten powinien spakować przynajmniej jedną sztukę, a najlepiej dwie – na sytuacje awaryjne, przed każdą małą i dużą wyprawą. Nie tylko rzeczywiście szybko schnie, ale przy tym jest lekki, co ma znaczenie przy dłuższych eskapadach, gdyż zmęczenie i tak nasila się wraz z każdym kolejnym kilometrem. Okazuje się, że mieszanka materiałowa może być wyraźnie efektywniejsza, niż pojedynczy materiał, dlatego połączono ze sobą poliester z poliamidem. Taki duet sprawia, że włókna szybciej, niż w przypadku zwykłego ręcznika, pochłaniają wodę. Ręcznik można łatwo zwinąć, więc po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca w torbie/w walizce.

Butelka 360 stopni ze stali nierdzewnej to świetne rozwiązanie z kilku powodów – można jej używać wielokrotnie; w przeciwieństwie do najbardziej rozpowszechnionych butelek plastikowych jest przyjazna dla środowiska; nie odkształca się i można być spokojnym, że zawartość nie zacznie wyciekać i spowoduje powódź wewnątrz bagażu. Co prawda szkło jest lepsze, niż plastik, ale ma tendencję do tłuczenia się, przez co potrafi być niebezpieczne i może doprowadzić do poważnych skaleczeń. Natomiast stal nierdzewna jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne i na wysokie temperatury, nie jest narażona na wgniecenia. Po wykorzystaniu można ją łatwo umyć, by była gotowa do ponownego użycia. Niektórzy preferują napoje w temperaturze pokojowej, niekiedy ze względu na dbałość o swoje gardło i struny głosowe, ale inni potrzebują wyraźnego orzeźwienia, które w upalny dzień potrafi być wręcz zbawienne. By osiągnąć taki efekt, wystarczy włożyć do butelki kostki lodu. Oczywiście wykonają one swoją fantastyczną robotę, pragnienie będzie ugaszone jeszcze skuteczniej, a nawet przyjemniej. Szczelna zakrętka daje gwarancję, że zawartość butelki nie będzie przeciekać, nawet podczas wstrząsów.

Dla osób, które w gorący dzień lubią się ochłodzić, a dla równowagi – w chłodny wieczór – ogrzać, przewidziana została termiczna butelka sportowa, sprawdzająca się nawet w czasie długiej podróży, gdyż w zależności od potrzeb – utrzyma wysoką lub niską temperaturę, wlanej do niej cieczy, przez kilka godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Pomaga w tym próżnia znajdująca się pomiędzy dwiema ściankami. Nie przejmuje też zapachów pochodzących z prowiantu. Dzięki zaczepowi, z łatwością, można dopiąć ją do plecaka i tym samym pozbawić się obaw o zgubienie butelki. Nawadnianie organizmu jest bardzo ważne do jego prawidłowego funkcjonowania. Podczas wysiłku fizycznego trzeba pić znacznie więcej, niż w spoczynku, ale nadal należy to robić częstymi, małymi łykami. Rzecz jasna wyższa intensywność treningu przekłada się na większe zapotrzebowanie na wodę. Samą butelkę swobodnie można potraktować również jako pojemnik na smakowitą, gorącą zupę, która doda potrzebnej – na dalsze wojaże – energii. Miłośnicy pikników doskonale wiedzą , że lody i inne ulubione przekąski oraz napoje, w stanie schłodzenia, pozwoli im przechować Atlantic lodówka turystyczna

Nie każdy musi zostać wyczynowym sportowcem, ale za to powinien zainteresować się nim przynajmniej w wydaniu rekreacyjnym. Opcji jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego właśnie dla niego. Niezależnie od finalnego wyboru potrzebny będzie wygodny, niekrępujący ruchów strój, który dobrze jest zapakować w wygodny plecak sportowy 4F. Jest funkcjonalny, a szelki są ergonomiczne, więc dopasują się do każdej sylwetki. Jego dodatkowy atut to pochodzenie od polskiego producenta, który ubiera m.in. polskich olimpijczyków i paraolimpijczyków. Na większe potrzeby sportowo-bagażowe przyda się torba sportowa 4F. Jest pojemna – pomieści wszystkie potrzebne rzeczy, na czele z ręcznikiem, bidonem i butami na zmianę. Rączki można spiąć rzepem, co upraszcza transport torby z miejsca na miejsce. Choć Arena to marka specjalizująca się w produkcji strojów kąpielowych, czepków pływackich i klapków, to Arena torba sportowa sprawdza się w znacznie większej ilości miejsc – począwszy od pływalni, a skończywszy na stadionie piłkarskim lub lekkoatletycznym.

Adidas plecak pomieści wszystko, czego uczeń potrzebuje do szkoły – podręczniki, zeszyty, piórnik i laptop, na którego przewidziano specjalną, osobną kieszeń. Wygodny uchwyt zamieszczony u góry plecaka pozwala łatwo nosić go po szkolnych korytarzach. Zaś plecak miejski Adidas zakładają wszyscy, który chcą sprawnie przemieszczać się w miejskiej przestrzeni, mając przy tym wolne potrzeby. Na stosunkowo najmniejsze potrzeby odpowiada listonoszka 4F, którą zawiesza się na ramieniu lub po skosie.

pixel