O nas

Witamy w sklepie sportowybazar.pl, gdzie oferujemy całą gamę zróżnicowanych artykułów dla ludzi ceniących sobie aktywne formy spędzania czasu. Przez lata naszej działalności przyczyniliśmy się do powstania wielu domowych siłowni, wpłynęliśmy na zwiększenie aktywności fizycznej tysięcy Polaków, zaopatrzyliśmy w porządny sprzęt liczne wycieczki, poznaliśmy potrzeby różnych typów klientów. W ten sposób ustaliliśmy sobie pewne priorytety: doskonałą obsługę, zróżnicowaną ofertę oraz produkty najwyższej jakości.

SportowyBazar.pl to grupa energicznych i kreatywnych młodych ludzi, którzy pragną wprowadzać sklep na coraz nowsze etapy. Naszym atutem są wysokie standardy, których zobowiązaliśmy się przestrzegać. Zależy nam na dobrych relacjach – nie sprzedajemy sprzętu niskiej jakości z nadzieją na ponowne odwiedziny. Stawiamy na to, że klient zadowolony z dobrego produktu, kupi od nas sprzęt o zupełnie innym charakterze.

Nietrudno zauważyć, że mocno skupiamy się na produkcie. Dokładnie opisujemy parametry oraz najważniejsze cechy każdego sprzedawanego przedmiotu. Dużą wagę przykładamy do tego, aby prezentowane zdjęcia przedstawiały produkt nie tylko całościowo, ale również z uwzględnieniem istotnych szczegółów. Pozwala to klientowi dobrze zapoznać się z kupowanym przedmiotem - często lepiej niż w przypadku tradycyjnych sklepów stacjonarnych. Gdy zamieszczone informacje są niewystarczające, służymy informacją oraz radą - telefonicznie lub mailowo – przez siedem dni w tygodniu. Posiadamy sprzęt i akcesoria różnorodnych firm: nie skupiamy się na konkretnych markach, lecz stawiamy przede wszystkim na jakość poszczególnych produktów. Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych klientów, dlatego też przez cały czas poszerzamy swoją ofertę.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Z całą pewnością docenisz profesjonalny stosunek do klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. My z kolei wysoko cenimy wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania sklepu – dlatego też w razie jakichkolwiek uwag lub wątpliwości poinformuj nas o tym.

pixel