Torby sportowe

( ilość produktów: 2 )
Marka
Pojemność
Kolor dominujący

Przyznać uczciwie trzeba, że chodzenie po mieście z pospolitą, wymiętą reklamówką, jest mało kulturalne i słabe wizerunkowo. Dzieje się jeszcze gorzej, kiedy ktoś pokazuje się z nią w miejscach publicznych, a takimi są przecież kluby fitness i siłownie. Skoro chce się dbać o swoją kondycję i o rozwój fizyczny, to warto też zatroszczyć się o swój wizerunek. Wszystkim sympatykom sportu, którzy lubią uprawiać go poza domem, pomogą w tym wygodne torby sportowe. Za ich sprawą, z łatwością, można wszystkie potrzebne rzeczy zabrać na trening, a później z nimi wrócić. Są pakowne, ergonomiczne, wodoodporne (co sprawdza się doskonale w czasie deszczu) i szczelne, dzięki czemu nieprzyjemna woń potu nie przedostanie się na zewnątrz i nie podrażni wszystkich nosów w okolicy…

Jedną z najistotniejszych kwestii jest to, czy docelowo wybrana torba ma być przeznaczona rzeczywiście wyłącznie do celów sportowych, czy będzie do tego dorzucona również dorzucona weekendowa turystyka i wypady poza miasto. Niby co za dużo to niezdrowo, ale nie w przypadku takiego akcesorium – przy zbyt małej pojemności, nie da się włożyć wszystkiego, co jest niezbędne na zaplanowane wyjście. Optymalna pojemność oscyluje w zakresie od 30. do 40 l. Dużo zależy też od tego, czy ćwiczy się w pojedynkę, czy z bliską osobą i nikomu nie chce „bawić się” w zdublowany bagaż. Oczywiście zawartość ekwipunku zależy od rodzaju i charakteru aktywności, niemniej bidon, ręcznik, czy szampon przewiną się niemal w każdym przypadku. Ponadto obuwie zmienne jest często problematyczne – zajmuje sporo miejsca, brudzi znajdujące się w jego pobliżu rzeczy i przenosi na nie swój nieprzyjemny zapach, dlatego koniecznie trzeba sprawdzać, czy poszukiwana torba sportowa ma wszytą specjalną, osobną kieszeń na buty. Dodatkowe kieszenie pozwalają, z łatwością, przechować też mokrą bieliznę lub mokry ręcznik, bez ryzyka zamoczenia pozostałych rzeczy oraz samej torby.

Jeśli chodzi o wykonanie produktu, godnym uwagi materiałem będzie – na pewno – poliester, który jest odporny na zabrudzenia, a przy tym stosunkowo łatwo go doczyścić. Materiał użyty do uszycia torby nie powinien być ani zbyt cienki, ani zbyt prześwitujący. Jego odpowiednio gruba warstwa wpływa – bezpośrednio na trwałość i wytrzymałość torby. Najczęściej zwraca się uwagę na jej wielkość i pojemność oraz na wytrzymałość uchwytów, a to poważny błąd, bo nie jest to ogląd wystarczający – solidne, wyraźne obszycie daje gwarancję (a przynajmniej mocno ją podwyższa), że torba sportowa – razem z trenującym – przeżyje i przetrwa najtrudniejsze, najbardziej wymagające treningi, a jednocześnie nie rozpruje się w najmniej odpowiednim momencie i zamiast przynieść satysfakcję z treningu, dostarczy niepotrzebnej frustracji oraz zdenerwowania. Zamki i zapięcia stanowią istotny element zabezpieczenia bagażu. Najpopularniejsze modele są czarne lub szare, ale na rynku można już – coraz częściej – spotkać torby sportowe z interesującymi motywami kolorystycznymi.

Nie tylko sam trening potrafi być trudny, wymagający i męczący, ale i logistyka do niego doprowadzająca do łatwych i prostych nie należy. Kiedy ma się do wyboru 2 zbliżone do siebie jakościowo produkty, ale tylko jeden z nich został wyprodukowany w Polsce, to warto zdecydować się właśnie na ten. Dokładnie tak jest z produktami dostarczanymi przez rodzimą firmę 4F. Wszystko, co jest sygnowane jej logiem, odznacza się najwyższą jakością połączoną z optymalną ceną. Przedsiębiorstwo wykorzystuje najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologie. Marka wkroczyła na rynek w 2007 roku, a swoją siedzibę ma w Krakowie. Od 2008 roku nawiązana została współpraca z Polskim Komitetem Olimpijskim i Paraolimpijskim. By wystartować na igrzyskach i walczyć o nich o upragniony złoty krążek potrzeba m.in. setek godzin spędzonych aktywnie na basenie, hali lekkoatletycznej, sali akrobatycznej, siłowni lub lodowisku – do każdego z tych miejsc trzeba jakoś dotrzeć, na dodatek z odpowiednim nastawieniem i z właściwym wyposażeniem, a to najlepiej pomieści torba sportowa 4F. Jest pakowna, wygodna w przenoszeniu i wytrzymała. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Firma 4F ma 174 sklepy własne, a kolejnych 180 współpracuje z nią. Jej produkty można znaleźć również poza granicami naszego kraju: na Słowacji, w Czechach, na Łotwie i w Rumunii. Znajdowanie się, z powodzeniem, na tak szerokiej arenie sprzedażowej nie może być (i nie jest) kwestią przypadku. Jest to po prostu pełne potwierdzenie oferowania odzieży, plecaków i akcesoriów sportowych o najlepszych parametrach, z których każdy będzie zadowolony.

Warto mieć zamiłowanie do dowolnej formy aktywności fizycznej, a ich wachlarz jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie chodzi o udowadnianie czegokolwiek innym, ale o dbałość o samego siebie i zatroszczenie się na przyszłość. Dla każdego, z takim podejściem, obowiązkowym elementem wyposażenia szafy powinny być torby sportowe. Są estetycznym i wygodnym rozwiązaniem problemu poradzenia sobie z odzieżą i sprzętem sportowym, w czasie transportu na trening i z powrotem.

pixel