Spodnie damskie

( ilość produktów: 11 )
Marka
Rozmiary
Kolor dominujący
Przedziały cenowe

Panie mają ten przywilej i tę przewagę nad panami, że oprócz spodni mogą zakładać suknie oraz spódnice, niemniej trzeba przyznać, że podczas rekreacji lub w czasie uprawiania sportu najlepsze i najwygodniejsze są spodnie. Sport, jak każda inna aktywność wymaga odpowiednich przygotowań i właściwych okoliczności do jego realizacji. Jednym z elementów jest właśnie strój. Spodnie także powinny być dobrane do warunków, w jakich będą wykorzystywane, stąd każda kobieca szafa powinna pomieścić w sobie przynajmniej kilka różnorodnych par – raz, na różne okazje, a dwa: na sytuacje awaryjne.

Przydatne będzie tutaj proste, ale funkcjonalne rozwiązanie jakim są spodnie damskie 4F. Zostały wyprodukowane z przewiewnego materiału i zapewniają całkowitą swobodę ruchów. Pierwsza z wymienionych cech sprawia, że odczuwalny staje się komfort termiczny. Dodatkowo 4F to krajowa marka powstała w 2007 roku. Mieści się w Krakowie i należy do spółki OTCF. Niemal od samego początku współpracuje z Polskimi Komitetami – Olimpijskim i Paraolimpijskim. Do tego grona zaliczają się również zagraniczne organizacje sportowe, a produkty można nabyć m.in. na Litwie, na Łotwie i na Słowacji.

Hi-Tec spodnie pochodzą od brytyjskiej marki, której początki sięgają 1974 roku. Wspomniana firma za najważniejsze uważa wspieranie wszystkich sportowców, na czele z tymi, którym najbliższe są góry. Polska jest tylko jednym z wielu krajów, do których dociera oferta od Hi-Tec, w tym szerokim gronie odbiorców znajdują się też Chiny czy Zimbabwe. Dres, sam w sobie, słusznie i zasłużenie nie jest już symbolem kiepskiego towaru. To ubranie, które – przy odpowiednim poszanowaniu, będzie przydatne co najmniej przez kilka lat. Inny rodzaj będzie potrzebny na trening, podczas którego ważne jest zapewnianie komfortu termicznego – przy jednoczesnym i skutecznym odprowadzaniu potu na zewnątrz, a inny na spędzenie wolnego, leniwego dnia, w domowych pieleszach, gdzie istotny jest oversize. Spodnie dresowe damskie sprawdzą się w domu/mieszkaniu i poza nim. Kiedy jest się pewnym zagwarantowanego wcześniej komfortu, wówczas zaplanowany trening można przeprowadzić bez zakłóceń, od początku do końca.

Spodnie dresowe 4F w pełni potwierdzają, że to co polskie to i zarazem dobre. Oczywiście charakteryzują się luźnym krojem. Tu jednak warto pamiętać, by nie przesadzać w drugą stronę i by wybierany model nie był przesadnie luźny, bo będzie niepotrzebnie osuwał się i do tego prezentowanie się w nim będzie mało eleganckie, a wręcz niechlujne. Przydatna jest guma wszyta na wysokości pasa, która w połączeniu ze sznurkiem-ściągaczem będzie stanowić doskonały duet, odpowiadający za utrzymywanie spodni we właściwym miejscu.

Osoby, którym nordic walking przestaje już wystarczać i dawać oczekiwane efekty, przestawiają się na wyższy poziom, pod postacią trekkingu. Odbywa się on wszędzie tam, gdzie do pokonania jest wymagający (nie tylko górski) teren. Obok kijków, nieodzownym atrybutem tej dyscypliny są spodnie trekkingowe. Gwarantują nie tylko ciepło i swobodę w poruszaniu się, ale ponadto ich krój i szwy wytrzymują naprawdę sporo, by nie zawieść ich właścicieli w najmniej odpowiednim momencie. Rozmiar to nie wszystko, dobierając spodnie odpowiednie do swoich potrzeb, warto zastanowić się w jakiej pogodzie będzie korzystać się z nich najczęściej i najintensywniej. Spodnie trekkingowe Hi-Tec dają ochronę przed deszczem i przed wiatrem, co pozwala uniknąć najpierw przemarznięcia, a w konsekwencji przeziębienia. Nylon, jako przedstawiciel materiałów syntetycznych, pokazuje, że jednak syntetyk nie jest taki straszny, za jaki uchodzi: jest lekki, przewiewny i szybkoschnący. Wszystkie z wymienionych cech mają w sobie spodnie Globtroter Viking. Co ważne dla wprawionych podróżników, zostały wzmocnione w miejscach przeznaczonych na pośladki i na kolana, czyli tam, gdzie zwykle najszybciej dochodzi do otarć i przedarć. Bezpieczeństwo to swoista podstawa działania, zatem należy poświęcić odpowiednio dużo uwagi, by być przygotowanym na nawet najbardziej zaskakujące scenariusze. Często nie warto rozglądać się zbyt daleko; wystarczy dobrze rozejrzeć się wśród swoich, by podjąć możliwie najlepszą decyzję.

Oprócz zwolenników lata występują też zadeklarowani sympatycy zimy. Także ci drudzy mają sporo możliwości do wyboru – od nart, przez snowboard, po wspinaczkę. Niezależnie od decyzji zawsze przydatne będą spodnie narciarskie 4F. Są niezwykle wygodne, a przy tym żaden śnieg, mróz i wiatr im niestraszny. Damskie spodnie narciarskie sprawdzą się u wszystkich pań, które chcą możliwie gładko przetrwać zimę, a nawet skorzystać z jej uroków w wydaniu sportowym. Skoro wiadomym jest, że biała pora roku bywa trudna to trzeba przybyć ze stosowną odsieczą. Funkcjonowanie bez spodni jest praktycznie niemożliwe, a na pewno mocno utrudnione, więc ich właściwemu wyborowi dobrze jest poświęcić stosowną ilość czasu. Wszystko po to, aby chodzić w nich z zadowoleniem, a nie z zawstydzeniem. Właściwie dobrane spodnie doskonale uwypuklą atuty kobiecej sylwetki.

pixel