Spodnie dresowe męskie

( ilość produktów: 4 )
Marka
Rozmiary
Kolor dominujący

Dresy już dawno przestały być synonimem obciachu i nie kojarzą się już wyłącznie z porozciąganymi spodniami i równie rozciągniętą bluzą, w których porusza się po domu. Obecnie łączy się je, bezpośrednio, z osobami aktywnymi, stawiającymi na sport i na rekreację. W czasie uprawiania dowolnego sportu (a na szczęście możliwości jest w zasadzie bez liku, więc zawsze każdy znajdzie coś stosownego dla siebie) niezwykle istotne jest stałe utrzymywanie komfortu termicznego oraz zapewnienie całkowitej swobody wykonywanych ruchów.

Nawet w kwestii kolorystycznej dostępnych jest wiele ciekawych wariantów. Męskie spodnie dresowe najlepiej jest, od razu, kupować razem z bluzą i/lub z koszulką – jest to prosty sposób na złożenie kompletu, który – po połączeniu – można nabyć w niższej cenie, niż gdyby kupować wszystko oddzielnie. Przy tym oszczędza się również czas, gdyż nie trzeba go tracić na poszukiwanie poszczególnych ubrań w różnych sklepach. Bardzo przydatnych jest kilka elementów, a wśród nich: kieszenie na drobiazgi; skuteczna wentylacja, by gromadząca się wilgoć pod postacią potu była skutecznie odprowadzana na zewnątrz oraz elementy odblaskowe – tak ważne podczas podejmowania aktywności po zmierzchu. Wszystko po to, by być dobrze widocznym przez innych, bo nikt nie odpowiada za swoje bezpieczeństwo bardziej i mocniej niż każdy z osobna.

Trudno wyobrazić sobie, by spodnie męskie dresowe były ściśle dopasowane, bo tym samym straciłyby jedną z ich ważniejszych funkcji, jaką jest oczywiście wygoda. Zbyt duży rozmiar będzie mało elegancki, więc warto tę kwestię wypośrodkować. Może to zaskakiwać, ale niekiedy warto wybrać wręcz spodnie o rozmiar mniejszy niż w przypadku tych standardowych. Materiałów wykorzystywanych do produkcji dresów jest naprawdę sporo – począwszy od bawełny, przez poliester, a kończąc nawet na frotte. Zatem dobrze widać, że jedne spodnie nie są równe drugim. Najlżejszy wariant to te ortalionowe, nazywane inaczej kreszowymi. Znacznie miększa, cieplejsza i przyjemniejsza w dotyku jest ich welurowa odmiana. Przydaje się podczas jesiennych i zimowych wieczorów oraz podczas treningów odbywanych na zewnątrz.

Natomiast nie tyle do trenowania, co do chodzenia na co dzień użyteczny będzie ich bawełniany wariant. Bawełna jest delikatna, wyraźnie pochłania wilgoć, ale niespecjalnie szybko oddaje ją. Aby mieć pewność, że wybrane dresy posłużą przynajmniej przez kilka sezonów, warto zdecydować się na te, w których bawełna została zmieszana z poliestrem, poliamidem lub z elastanem. Każdy z nich sprawi, że spodnie nie nasiąkną wodą zbyt szybko, potrafią szybko usunąć wilgoć i do tego nie gniotą się ani nie odplamiają w trakcie prania. Nie zawsze zwraca się na to należytą uwagę, ale takie spodnie powinny być zakończone ściągaczami. Po pierwsze daje to efekt ładnego, schludnego ich wykończenia, a po drugie – co może okazać się jeszcze istotniejsze – zapobiegają uciekaniu ciepła na zewnątrz.

Można już było przekonać się o tym, że dres nie musi być (i nie jest) zwyczajnym ubraniem. Tym bardziej warto decydować się na polskie produkty, by mieć gwarancję, że wybiera się to, co rzeczywiście jest najlepsze. Za w pełni trafiony przykład niech posłużą 4F spodnie dresowe męskie. Łatwo dopasują się do absolutnie każdej sylwetki. Można dopasowywać je do swoich potrzeb jeszcze lepiej, w czym pomaga guma w talii i sznurek do regulacji szerokości spodni. Marka powstała w 2007 roku, w Wieliczce i prawie od początku zaczęła ubierać polskich olimpijczyków i paraolimpijczyków. Jakość i trwałość produktów, a oprócz odzieży są to także buty i akcesoria sportowe, potwierdza wielu sportowców. Kto jak kto, ale oni dobrze wiedzą, jak ważna i przydatna jest wygoda – zarówno w sporcie, jak i w czasie codziennego funkcjonowania. Olimpijczycy cechują się wysoką formą i zupełnie podobnie jest w przypadku firmy 4F. Ich produkty są intensywnie testowane przed wypuszczeniem na rynek, a kiedy już się na nim znajdą, to wtedy są dostępne również poza Polską, m.in. w Czechach i na Słowacji. Szeroka ekspansja jest bardzo dobrym wynikiem firmowych działań.

Pewnie trudno znaleźć taką osobę, której nie satysfakcjonowałyby rodzime produkty, ale może ona zdecydować się na spodnie dresowe męskie Adidas, od niemieckiego i cenionego giganta. Firmę, w 1979 roku, założyli dwaj bracia Dasslerowie – Adolf i Rudolf. Markę można łatwo rozpoznać po charakterystycznych białych pasach. Spodnie od tego producenta są bardzo popularne. Do wyboru są także spodnie dresowe Hi-Tec. One zaś pochodzą od firmy powstałej w 1974 roku. Wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a jej siedziba mieści się w Amsterdamie. Ich logo też jest rozpoznawalne. Finalnie widać, że asortyment – realnie – jest bardzo szeroki i dzięki temu każdy natrafi na najbardziej odpowiadające mu spodnie. Spodni dresowych naprawdę nie ma co lekceważyć, za to warto się w nie wyposażyć i to od razu w kilka par, by – w razie potrzeby zmiany – można było szybko skorzystać z kolejnej pary. Na wygodę zawsze dobrze jest postawić.

pixel