Bezpieczeństwo zakupów

Przykładamy ogromną wagę do kwestii zabezpieczenia otrzymywanych danych osobowych. Szanujemy prywatność Klienta oraz otaczamy szczególną ochroną wszelkie uzyskane informacje. Dane te są odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. Wdrożona polityka bezpieczeństwa danych osobowych jest w pełni zgodna z wymogami RODO.

Doskonale wiemy, że kontakt z żywym człowiekiem daje większe poczucie zaufania niż sam kontakt mailowy. Dlatego też prowadzimy infolinię, na której uzyskasz rzetelne informacje dotyczące produktów, statusu zamówienia czy wysyłki. Zależy nam na szybkim kontakcie z klientem - abyś jak najszybciej mógł cieszyć się zamówionym produktem.

Klient ma trzy możliwości opłacenia przesyłki. Bezpieczne płatności online pozwalają na szybkie opłacenie zamówienia w kilku prostych krokach. Po wybraniu tej opcji Klient jest przekierowany do strony swojego banku, gdzie do wykonania przelewu wystarczy jedno kliknięcie. Jest to bardzo wygodna i szybka forma opłacenia zamówienia, ponieważ minimalizuje możliwość popełnienia błędu (formularz płatności jest już wypełniony) oraz pozwala na szybkie zaksięgowanie wpłaty - a w konsekwencji szybką wysyłkę. Umożliwiamy również płatność przelewem zwykłym na podany przez nas numer rachunku bankowego. Dzięki możliwości wysyłki za pobraniem możesz także zapłacić za przesyłkę kurierowi (lub listonoszowi) przy odbiorze.

Płatności on-line  - bezpieczeństwo zakupów - SportowyBazar.pl
W naszym sklepie istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od daty zakupu. Każdy produkt objęty jest przynajmniej 24­ miesięczną gwarancją, natomiast w niektórych przypadkach rękojmia jest jeszcze dodatkowo przedłużona. Dokładniejsze informacje dotyczące zwrotów oraz reklamacji, znajdziesz tutaj (link).

Odwiedzanie naszego sklepu jest w pełni bezpieczne, ponieważ strona objęta jest szyfrowanym połączeniem SSL (Secure Socket Layer). Dzięki temu nie musisz obawiać się o przesyłane dane prywatne oraz finansowe. Wszelkie informacje wysyłane z Twojego komputera, są kodowane szyfrem, przez co nie dostaną się w niepowołane ręce. Protokół taki uwierzytelnia nasz serwer (przez co masz pewność, że nie logujesz się na niebezpieczną stronę) a następnie otwiera szyfrowany kanał komunikacyjny pomiędzy Twoim komputerem a naszą stroną. Dotyczy to wszystkich najbardziej newralgicznych punktów przesyłu danych – rejestracji, logowania oraz składania zamówienia.

Certyfikat SSL - bezpieczeństwo zakupów - SportowyBazar.pl
Nasze produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką. Odpowiednie zabezpieczenie chroni przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Korzystamy z usług zaufanych i rzetelnych firm spedycyjnych, które dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć towar w stanie nienaruszonym.

pixel