4F

( ilość produktów: 11 )
Płeć
Rozmiary
Kolor dominujący
Przedziały cenowe

Odzież sportowa 4F

Spora część polskiego społeczeństwa jest mocno przeświadczona o tym, że to, co zachodnie jest od razu lepsze, ale i w kwestiach gospodarczych okazuje się, iż także i na tym polu potwierdza się powiedzenie: Cudze chwalicie, swego nie znacie. Jeśli istnieje możliwość wyboru produktu wysokiej jakości i to na dodatek od sprawdzonego polskiego producenta, to zdecydowanie warto taką możliwość wykorzystać. Przy każdej okazji należy wspierać krajową gospodarkę. Polska marka odzieżowa produkująca także akcesoria sportowe – 4F – została założona w 2007 roku, jej właścicielem jest spółka OTCF. Rok później zaczęła współpracować z Polskim Komitetem Olimpijskim i Paraolimpijskim. Reprezentanci naszego kraju przywdziewają odzież 4f zarówno na letnie, jak i na zimowe igrzyska olimpijskie. Wtedy każdy kibic może być dumnym nie tylko ze swoich ulubionych zawodników, ale również z tego, że chodzą w strojach uszytych przez rodzimą firmę.

Firma 4F ma 174 sklepy własne, a 180 kolejnych z nią współpracuje. Siedziba znajduje się w Krakowie, a przedsiębiorstwo zdążyło już skutecznie podbić zagraniczne rynki: na Słowacji, w Czechach, na Łotwie i w Rumunii. Jednymi z jej najpopularniejszych ambasadorów są: skoczkowie – Maciej Kot i Kamil Stoch oraz tenisista – Łukasz Kubot. Nazwiska te dobrze potwierdzają, że wybór produktów wspomnianej firmy jest możliwie najlepszym z najlepszych. Utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała jest bardzo ważne, choć co może zaskakiwać – lepiej lekko organizm nie dogrzać, niż przegrzać. Ma to znaczenie o tyle, że przecież od przemoknięcia już tylko krok do przeziębienia. Niezależnie od tego, czy ktoś przemierza górskie szlaki i wspina się na szczyty gór, czy przemieszcza się po miejskiej dżungli, wygląd istotny jest za każdym razem. To on jest najważniejszy przy pierwszych kontaktach. Najnowocześniejsze technologie są skutecznie połączone z wygodą, ciekawym designem i optymalną ceną.

Odzież 4F dla mężczyzn


bluzy męskie 4F
kurtki męskie 4F
kurtki narciarskie męskie 4F
kurtki narciarskie 4F
spodnie narciarskie męskie 4F

Wiele rzeczy, w życiu, zmienia się – jedne regularnie, inne nie. W pierwszym zestawieniu znajdują się pory roku i igrzyska olimpijskie; w drugim – zmiana pracy, samochodu czy przeprowadzka. Podobno – przeciętny Amerykanin zmienia miejsce zamieszkania co 7 lat, w podobnych odstępach czasu zmienia się charakter człowieka. Mawia się, że to kobiety są zmienne, ale mężczyźni także podlegają przemianom. Według niektórych moda niekoniecznie ma być wygodna, ale – głównie – ma się nosić i ma wyglądać. Ponoć wszystko już się pojawiło i co jakiś czas moda się powtarza. Jeden ze stereotypów utwierdza w przekonaniu, że mężczyźni nie dbają o siebie i o swój wygląd. Na pewno nie można zakładać, że wszyscy postępują dokładnie tak samo. Najczęściej kobiety – u mężczyzn – zwracają uwagę na zadbane dłonie, obcięte paznokcie, czyste zęby i włosy oraz schludna garderoba.

O gustach się nie dyskutuje, ale każdy je ma i trzeba je wzajemnie szanować. 4F to firma, która odpowiada na potrzeby swoich klientów, wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania. Każdy znajdzie coś idealnego, właśnie dla siebie. Odzież sportowa 4f prezentuje się doskonale na osobach o każdym typie sylwetki i jest na tyle uniwersalna (a przy tym bardzo stylowa), że skrywa pod sobą wszelkie niedoskonałości, będące powodem różnych kompleksów. Każdy, kto ma ją na sobie, poczuje się wygodnie i komfortowo; zyska na pewności siebie i zdecydowanie śmielej ruszy (by nie powiedzieć – wybiegnie) na trening.

Odzież 4F dla kobiet


kurtki damskie 4F
kurtki narciarskie damskie 4F
kurtki zimowe 4F
spodnie narciarskie damskie 4F

Trudno o pogodę w pełni wszystkich satysfakcjonującą. Jej prognozowanie to istne wróżenie z fusów, sprawdzają się jedynie prognozy krótkoterminowe, które pozwalają przewidzieć warunki pogodowe na kilka najbliższych dni. Niekiedy można spotkać się ze zdaniem, że nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie. Sezon jest tam, gdzie początkujący turyści i wprawieni podróżnicy są odpowiednio ubrani, czyli na ich wyposażeniu jest np. odzież damska 4f. Każda pora odznacza się czymś, czego nie można powiedzieć o pozostałych; każda z nich ma też swoich sympatyków i przeciwników: lato lubią zwolennicy kąpieli morskich i słonecznych; zimę – sympatycy białego szaleństwa. Kierowcy nie szczególnie z nią sympatyzują, ponieważ mocno weryfikuje ich umiejętności (lub ich brak); pieszym trudniej się przemieszczać po zaśnieżonych i oblodzonych chodnikach. Warto ubierać się na tzw. „cebulkę” - kilka, nałożonych na siebie, cienkich ubrań – w razie potrzeby – łatwo zdjąć. Taki sposób ubioru zapewnia komfort termiczny.

Bagaż 4F


4F plecaki
torba sportowa 4F

Ruszać się (trochę lepiej lub trochę gorzej) każdy może, a wręcz – zdecydowanie – powinien. Sport, w wydaniu rekreacyjnym, to rzeczywiście samo zdrowie. W zupełnym bezruchu zastają się kości, bolą stawy i zanikają mięśnie. Mózg, aktywność fizyczną, koduje po 30. minutach, zatem wieczorny godzinny spacerek będzie w sam raz. Wszystkie podejmowane działania wymagają odpowiednich przygotowań. Ich nieodzownym elementem (niestety często – z premedytacją – pomijanym i lekceważonym) jest dobrze przeprowadzona rozgrzewka, która jest niczym innym, jak sygnałem wysłanym do organizmu, by przygotował się do możliwie intensywnego wysiłku. Przygotowanie fizyczno-kondycyjne to jedno, ale nie można zapominać o odpowiednim stroju – odpowiednim, czyli wygodnym i niekrępującym ruchów. Bezsprzecznie obie te cechy ma w sobie odzież męska 4f. O swoim zdrowiu trzeba myśleć ze sporym wyprzedzeniem, bo przecież zdecydowanie lepiej zapobiegać i stawiać na kompleksową profilaktykę, niż leczyć.

pixel