Blog

Trening ze skakanką
Mało kto kojarzy sport z dziecięcą zabawką, jaką jest skakanka. Aż trudno uwierzyć, że smukła sylwetka i wyrobiona kondycja mogą zostać osiągnięte właśnie z pomocą tego ponadczasowego urządzenia.
Czytaj więcej
Koszulka w góry
Góry to idealne miejsce, by odpocząć od miejskich hałasów i codziennego natłoku obowiązków. Wędrówki po szlakach to znaczny wysiłek fizyczny, jednak z pewnością każdy, kto chociaż raz pokonał swoje słabości i osiągnął cel wyprawy, zna uczucie satysfakcji, które jest warte każdej kropli potu. Warto pamiętać jednak, że udana wyprawa wymaga odpowiednich przygotowań, w skład których należy wchodzi odpowiednio wybrana odzież.
Czytaj więcej
Toalety turystyczne
Wyjazdy turystyczne zawsze wymagają odpowiedniego przygotowania, aby cieszyć się wesoło spędzanym, wolnym czasem. To, czego potrzebujemy jest w znacznym stopniu zależne od tego, w jakich warunkach będziemy spędzać czas. Kluczowe dla każdego wyjazdu jest jednak tak, by zapewnić sobie maksymalny komfort i przygotować się na każdą okoliczność.
Czytaj więcej
Turystyczne naczynia
To wspaniałe uczucie, kiedy na górskim szlaku możemy zregenerować siły ciepłym posiłkiem, bądź uczcić nim zdobycie szczytu. Gotowanie w plenerze może być przyjemne i przede wszystkim - zdrowe, jednak należy wcześniej przygotować niezbędne wyposażenie. No i właśnie... Co ze sobą zabrać?
Czytaj więcej
pixel