Blog

Sezon na grilla
Kto nie marzyłby, by po roku spędzonym w izolacji, bez okazji do spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych, na świeżym powietrzu. Wizja radosnego grilla pełnego pysznego jedzenia i napojów odpowiednich do osobistych preferencji stała się w tym roku czymś, na co wielu czeka, planując każdy weekend po zniesieniu obostrzeń. Aktualnie rokowania prezentują się świetnie, więc może warto już teraz przygotować się do sezonu grillowania?
Czytaj więcej
Trening brzucha
Unikanie ciężkostrawnych pokarmów to jeden z tych nawyków, który sprawi, że możemy po kilku dniach cieszyć się mniejszym obwodem brzucha. Usunięcie z jadłospisu produktów, których nietolerowanych pokarmów z pewnością przełoży się na ogólną poprawę samopoczucia.
Czytaj więcej
Trening z obciążeniem
Obciążniki to specjalnie przystosowane ciężarki, które umieszcza się na przegubie nadgarstka i stawie skokowym. W zależności od szerokości pasów i wypełnienia, obciążniki różnią się wagą i występują w wariantach dostosowanych do różnej postury. W ten sposób, wykonywanie tradycyjnych ćwiczeń staje się trudniejsze, a odczucia są takie, jak w przypadku tego, gdy nasze mięśnie są już zmęczone.
Czytaj więcej
Sezon na ROLKI
Zamknięte siłownie to kolejna okazja do wymówek. Czasem wystarczy jeden krok, by rozpocząć sportowy etap w swoim życiu. Rolki to idealne narzędzie, by przekonać się, że sport to nie konieczność, a czysta przyjemność!
Czytaj więcej
Rowerowe akcesoria
Pierwsze wiosenne dni to idealny moment, żeby wrócić do formy. Chociaż siłowni są pozamykane, wciąż możemy cieszyć się rowerową przejażdżką na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej
pixel