Kurtki 3w1 męskie

( ilość produktów: 2 )
Marka
Rozmiary

Trudno wyobrazić sobie chodzenie, w kurtce, latem. Natomiast każda inna pora, w zasadzie, wymaga zaopatrzenia się w tę część garderoby. I w tym miejscu można obrać jedno z dwóch podejść: albo wybrać kurtkę na każdy sezon, co jednak zajmuje sporo więcej miejsca w każdej szafie i – sumarycznie – wymaga całkiem sporych nakładów finansowych, albo – co jest rozwiązaniem znacznie lepszym – finalnie zdecydować na wybór, jakim będzie kurtka męska 3 w 1.

Doskonale spełni się w swojej najważniejszej funkcji, jaką niewątpliwie jest zapewnienie nieustannego komfortu termicznego, bo każdy chce i lubi odczuwać optymalne ciepło, ale przy tym warto pamiętać, że – wbrew pozorom – lepiej się lekko nie dogrzać, niż przegrzać – organizm samodzielnie poradzi sobie z termoregulacją. Męska kurtka 3 w 1 pozwala zawsze czuć się w oczekiwany sposób i tak, kiedy robi się wyraźnie chłodno lub zwyczajnie zimno, wtedy wystarczy dopiąć podpinkę i niemal od razu odczuwalna jest wyższa temperatura ciała, zaś kiedy zostanie już osiągnięty oczekiwany efekt, wówczas wystarczy sprawnie ją odpiąć i schować do plecaka, by niepotrzebnie nie zajmowała rąk.

Często, w przypadku wielu przedmiotów, korzysta się z rozwiązania typu 3 w 1, dlaczego więc nie postąpić zupełnie podobnie w przypadku kurtki? Wachlarz możliwości dostępnych obecnie na rynku jest na tyle szeroki, że – z uwzględnieniem wszystkich wymagań technicznych i wizualnych – każdy znajdzie model odpowiedni właśnie dla niego. Kurtka 3 w 1 męska ma dwie warstwy, ale za to trzy zastosowania. Kiedy na dworze wiatr jest słaby, a opadów nie ma wcale, wtedy zupełnie wystarczająca może okazać się sama podpinka; kiedy pada i wieje jednocześnie, ale nie jest jeszcze wyraźnie zimno, można skorzystać z zasadniczej kurtki; kiedy już i wieje i pada – albo deszcz, albo śnieg, to najwyższa pora na połączenie sił, czyli złączenie ze sobą właściwej kurtki z podpinką. Ostatni przykład będzie idealny dla wszystkich największych zmarzluchów. Każdy z zaprezentowanych sposobów doskonale potwierdza efektywność sposobu ubierania się na tzw. „cebulkę”, czyli nakładanie na siebie kilku warstw ubrań, które – w razie potrzeby – w łatwy sposób można z siebie zdjąć. Zupełnie niepotrzebny jest już zestaw kilku kurtek, wystarczy jedna, która została w pełni właściwie dobrana. Przy początkowej fazie zimy lub przy jej łagodnym przebiegu 3 w 1 kurtka męska będzie całkowicie wystarczająca, natomiast nie powinno się traktować jej jako zastępczyni klasycznej kurtki zimowej.

Dla omawianego rodzaju kurtek istotna jest jej dopinana część. Najczęściej wykonuje się ją z puchu lub z polaru – ten pierwszy jest przyjemny w dotyku, ale kiepsko radzi sobie z nadmiarem wilgoci, stąd lepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na wariant polarowy. Niestety nierzadko podpinkę lekceważy się i to zupełnie niesłusznie, ponieważ trzeba mieć pewność co do tego, że jest wykonana z trwałego materiału i swobodnie poradzi sobie, kiedy będzie założona solo. Warstwa zewnętrzna również jest istotna, gdyż jest wzbogacona o wodoodporną membranę, która skutecznie odpycha opady deszczu lub śniegu. Kurtki 3 w 1 męskie są znacznie lepszym wyborem niż osobny zakup polaru i deszczówki. Wszystko sprowadza się do jednego, bardzo ważnego czynnika, a jest nim oczywiście wygoda. Ma ona szczególnie duże znaczenie właśnie podczas podróżowania, gdzie należy zważać na każdy gram składający się na ostateczny bagaż, bo zmęczenie – siłą rzeczy – i tak nasila się wraz z każdym przebytym kilometrem, więc nie ma co niepotrzebnie go sobie zwiększać i nasilać.

Kolejny ważny czynnik wyboru kurtki to zapewnianie, przez nią, całkowitej swobody ruchów oraz skuteczna cyrkulacja powietrza, za którą – bezpośrednio – idzie efektywna przewiewność, więc gromadzący się pot jest skutecznie i szybko odprowadzany na zewnątrz. Kurtka wewnętrzna powinna być wyposażona w osobne kieszenie i w osobny zamek, by realnie sprawdziła się, kiedy będzie występować zupełnie samodzielnie. Taką pewność można zyskać, kiedy wybierana jest Hi-Tec kurtka 3 w 1 męska. Oferuje ją firma Hi-Tec, która swoje działanie rozpoczęła w 1974 roku. Wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a jej siedziba mieści się w Amsterdamie. W przypadku zakupów w tradycyjnym sklepie warto dokonać kilku przymiarek – najlepiej przymierzyć każdą warstwę osobno i także w połączeniu, by przekonać się, czy każdy wariant leży i prezentuje się dobrze na poszczególnej sylwetce. Do kurtki zewnętrznej powinien być doszyty kaptur, który da skuteczną ochronę przed deszczem i/lub przed wiatrem. W prosty sposób można go regulować, by dopasować do każdej głowy. Kurtka nie może też być zbyt duża, gdyż ciepło będzie uciekać zbyt szybko. Kurtka męska 3 w 1 Magnum jest zawsze dobrą decyzją, ponieważ marka Magnum specjalizuje się w produkcji taktycznych ubrań, butów i akcesoriów. Ich produkty są znane na całym świecie. Do wyboru jest także kurtka 3 w 1 męska Jack Wolfskin. Hasło tego producenta brzmi: „Na zewnątrz jak w domu”, zatem wszystkie eskapady będą bezpieczne i przywołają tylko pozytywne wspomnienia.

pixel