Koszulka męska polo Site Hi-Tec

Koszulka męska polo Site Hi-Tec
Blue Print/High Risk RedBlack/Silver
99,99 zł
59,90 zł
/ szt. brutto
Oszczędzasz 40% (40,09 zł).
Producent
Gwarancja

Zawsze modna koszulka polo, idealna na tenisa lub squasha. Zapewnia wygodę w czasie wysiłku fizycznego: nie chłonie wilgoci, przepuszcza powietrze i jest bardzo lekka. Prawie w ogóle nie zajmuje miejsca w bagażu, więc będzie poręczna również jako zapasowa koszulka na zmianę.

Hydrofobowość - uczucie komfortu i świeżości podczas całego treningu. Koszulka nie pochłania potu, ale odprowadza go na zewnątrz. Bardzo szybko schnie i nie przywiera się do ciała.

Oddychalność - skóra podczas ćwiczeń jest chroniona przed otarciami i odparzeniami. Koszulka przepuszcza powietrze i nie dopuszcza do nadmiernego nagrzewania się ciała.

Krój polo - modny fason z kołnierzykiem i trzema guzikami. Posiada elegancką lamówkę po wewnętrznej stronie kołnierzyka, w tym samym kolorze, co logo na piersi. Koszulka jest dość luźna ‒ nie krępuje ruchów, a jednocześnie dobrze trzyma się sylwetki. Dobrze dobrana, nie powinna podwijać się podczas ruchu.

Dane techniczne:

  • Materiał: poliester
  • Krój: polo
  • Oddychalność
  • Szybkie wysychanie
  • Niska waga
tabela rozmiarów producenta [cm]
rozmiar S M L XL XXL
Wzrost167-170171-173,5175-177178,5-181182-185
Obwód klatki90-9496-100102-106108-112114-118
Obwód pasa82-8688-9294-98100-104106-110
Obwód bioder96-100102-106108-112114-118120-124
Dł. wewnętrzna nogawki78-9179,5-80,581-8282,5-83,584-85
Dł. od karku do nadgarstka79-8081-82,583-8585,5-8788-89

24 miesiące

24 miesięczna gwarancja sklepu udzielana na podstawie dowodu zakupu. Więcej informacji można przeczytać na stronie reklamacje i zwroty lub w regulaminie sklepu.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię o produkcie

Koszulka męska polo Site Hi-Tec

Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel