AQUA WAVE

( ilość produktów: 2 )
Płeć
Rozmiary
Kolor dominujący

Na pływanie można spoglądać z różnych perspektyw. Oczywiście wymiary bywają różne – począwszy od zupełnego relaksu, przez rekreację, po sport absolutnie wyczynowy. W tym miejscu warto przypomnieć, że sport to rzeczywiście zdrowie, o ile jest uprawiany możliwie regularnie, bezpiecznie oraz zgodnie ze swoimi predyspozycjami i umiejętnościami. Czasy niewątpliwie się zmieniają i choć nie wszystkie zmiany są pozytywne, to szczęśliwie – szeroko rozumiana – ochronie uległa poprawie, a jej zakres rozszerzył się. Widać to również w świecie pływackim. Najczęściej, głównie ze względów ekonomicznych, woda w niecce basenowej nadal jest chlorowana, co może podrażniać zarówno skórę, jak i jeszcze wrażliwsze oczy. Dotyczy to głównie dzieci i młodzieży – organizmy młodych ludzi są delikatniejsze i potrzebują większej, lepszej ochrony. Z myślą o nich powstały okularki do pływania. Ten prosty gadżet zapewnia kompleksowe zabezpieczenie przed przykrymi skutkami z basenową wodą i kłopoty ze szczypaniem oraz podrażnieniami odchodzą w niepamięć.

Często zapominanym faktem jest ten, że woda jest dla dziecka środowiskiem całkowicie naturalnym? Rzecz jasna mowa tutaj o wodach płodowych. Nic więc dziwnego w tym, że maluchy – przy wsparciu rodziców – doskonale radzą sobie na basenie. Warto dzieci wspomagać, by niepotrzebnie nie zniechęcały się do podejmowanych przez siebie aktywności, a w przypadku pływania, nieocenioną pomocą będą okularki na basen. Zajmują niewiele miejsca, są lekkie i stosunkowo niedrogie, zatem warto w nie zainwestować, by pozbawić dziecka dyskomfortu i stresu związanego z wizytami u okulisty. Pływanie to sport na swój sposób wyjątkowy, ponieważ najbardziej rywalizuje się samemu ze sobą i to sam pływak jest dla siebie największym przeciwnikiem. Zatem jeśli jakieś działanie można sobie ułatwić to można, warto i należy to zrobić.

Kto powiedział, że pływać mogą tylko dzieci? Nic bardziej mylnego… To doskonała alternatywa dla dorosłych – nie tylko jako forma aktywnego odpoczynku, ale zwłaszcza u seniorów to forma sprawdzonej efektywnej rehabilitacji. Pływanie odciąża kręgosłup, a nawet już samo przebywanie w wodzie daje sporą wyporność, dzięki czemu nauka chodu lub koordynacja ruchowa staje się dużo prostsza i efektywniejsza. Wiadomym jest, że potrzeby dorosłych różnią się od tych dziecięcych. Zupełnie podobnie sprawa ma się z postawieniem na odpowiednie okulary pływackie AquaWave. Należy dobrać je tak, by dobrze przylegały do oczu i do głowy, ale jednocześnie nie powodowały silnego ucisku. Powinny być także szczelne, co oczywiste, bo przecież mają chronić przed zalaniem oczu i twarzy, no i wreszcie powinny się łatwo zakładać i zdejmować. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną istotną cechę – jakość i trwałość materiałów, z jakich dane okulary pływackie zostały wykonane. Pewnym można być jednego, wybierając produkty marki AquaWave, otrzymujemy produkt możliwie najlepszy, powstały przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Marka AquaWave należy do MS Trademarks i jest dedykowana miłośnikom sportów wodnych. Jej produkty są wygodne i funkcjonalne, a przy tym charakteryzują się klasycznym designem, stąd przypadają do gustu nie tylko pływakom, sympatykom nurkowania, ale i oczywiście wszystkim tym, którzy wolny czas lubią spędzać nad wodą, a i tu sposobów jest sporo: poczynając od morza, a kończąc nad jeziorem. Zgodnie z zasadą: Cudze chwalicie, swego nie znacie, warto odwiedzać miejscowości i atrakcje mniej oblegane przez większość turystów, a także pływać po mniej znanych jeziorach. Każda kolekcja AquaWave spełnia nie tylko najbardziej restrykcyjne wymagania, ale i wpisuje się w aktualne standardy modowe. W ofercie marki można znaleźć: męskie, damskie i dziecięce stroje kąpielowe, koszulki, szorty oraz akcesoria: czepki, okulary przeciwsłoneczne i pływackie. Oczywiście odpoczywać można nie tylko w wodzie i nad nią, ale co bardziej wprawieni i zaawansowani wielbiciele wodnych przygód mogą postawić na nurkowanie i w sposób bezpieczny oraz kontrolowany znaleźć się pod powierzchnią wody.

Oczywiście do uprawiania tego sportu każdy będzie potrzebował, by w jego posiadaniu znalazła się maska do nurkowania. Tu firma AquaWave również przychodzi z pomocą, zwłaszcza dla początkujących nowicjuszów. Zawsze mogą oni wybrać maskę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Ważne jest to, by była dopasowana do twarzy i dobrze do niej przylegała. Dobra maska ma zapewniać możliwie szerokie pole widzenia, a także chronić nie tylko przed samą wodą, ale również przed innymi zanieczyszczeniami. Natomiast niski profil maski skutecznie ogranicza opór wody, gwarantuje panoramiczny obraz widzenia i jest przeznaczony do nurkowania na głębokości do 3. metrów pod powierzchnią wody, czyli właśnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem. Bardziej wymagające osoby zdecydują się na kompleksowy zestaw do nurkowania, który spełni ich oczekiwania. Z odpowiednim sprzętem zarówno pływanie, jak i nurkowanie staje się jeszcze lepsze technicznie i efektywniejsze.

pixel