UNDER ARMOUR

( ilość produktów: 6 )
Płeć
Rozmiary
Kolor dominujący

Być może, gdyby nieco bardziej zagłębić się w temat, mogłoby okazać się, że zdarzają się jeszcze nieliczne osoby, które niekoniecznie są przekonane do podejmowania aktywności fizycznej, ale szczęśliwie jest ich coraz mniej i pozostaje mieć nadzieję, że ten pomyślny trend zostanie utrzymany. Dzieciom powinno się zakrzewiać kulturę fizyczną od najmłodszych lat – począwszy od placu zabaw. Sport, w swojej rekreacyjnej odsłonie, daje same korzyści – należy go wręcz traktować jako długofalową inwestycją, która – po dłuższym czasie, po wielu latach zaowocuje dobrym zdrowiem i wysoką kondycją oraz tym, że historia nie zakończy się stertą zażywanych leków, bo przecież nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć… Każda aktywność fizyczna wymaga stosownych przygotowań i to nie tylko tych kondycyjnych, ale także techniczno- infrastrukturalnych. Pod tym drugim aspektem skrywa się dobór właściwej garderoby. Oczywiście poszczególne dyscypliny wymagają odzieży, obuwia i akcesoriów ściśle dopasowanych pod nie. Znacząco, w podejmowaniu właściwych decyzji, pomoże Under Armour sklep. Ten, będący dystrybutorem marki w Polsce, można odnaleźć pod adresem armour.pl. Oferuje on naprawdę szeroki asortyment – dla młodszych i starszych; dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Polityka – często – jest tematem dość gorącym i drażliwym, dlatego tym razem lepiej go pominąć, ale zdecydowanie warto skoncentrować się na korzyściach, jakie płyną ze współpracy z amerykańskim gigantem, jakim obecnie jest firma Under Armour, którą – w 1996 roku – założył zawodowy futbolista: Kevin Plank. Prezesem tej spółki jest do dziś, co świadczy o efektywności i skuteczności jego działania. Jeśli nazwę światowej marki potraktować bardzo dosłownie, to otrzyma się określenie „pod pancerzem”, co zdecydowanie nie jest przypadkiem – produkty od tej firmy skutecznie ochraniają swoich klientów przed kapryśną pogodą oraz przed kontuzjami i zwichnięciami. Użytkownicy mogą się czuć bezpieczni.

Koszulka męska Under Armour jest świetnym przykładem na to, że odzież – na przestrzeni czasu – znacząco się polepszyła. Już dawno przestała to być tylko zwykła koszulka okrywająca ciało. W obecnym kształcie nabrała funkcjonalności, jest wygodna w każdych warunkach i w żaden sposób nie krępuje ruchów. Ponadto skutecznie odprowadza nadmiar gromadzącej się wilgoci i tym samym nie doprowadza do przegrzania organizmu.

Jeśli się uprzeć to może i da się biegać boso, ale po co sobie życie utrudniać? Należy zauważyć, że technologia wkradła się (a bardziej weszła i to dosłownie) także w obuwie. Rzecz z nimi ma się dość podobnie jak ze wspomnianą – nieco wcześniej – koszulką. Buty Under Armour są przykładem na to, jak – skutecznie – można przejść prawdziwą rewolucję technologiczną i utrzymać poziom z niej wynikający. Nie stanowią tylko osłony dla stóp, która z zewnątrz ładnie wygląda, ale są dla nich zabezpieczeniem przed deszczem/przed wilgocią (w czym znacząco pomagają zaawansowane membrany, jak chociażby ta najpopularniejsza, czyli Gore-Tex) Otrzymanie zgody na posługiwanie się nazwą własną membrany Gore-Tex wymaga spełnienia restrykcyjnych przepisów i nie jest sprawą prostą, ale – rzecz jasna – osiągalną i tym samym, klient zyskuje zapewnienie, że otrzymuje najwyższą jakość. Buty z prawdziwego zdarzenia, a takie oferuje Under Armour, stabilizują stopy i chronią je przed zwichnięciami. Podeszwa ma na tyle grubą warstwę i jest wytrzymała, by można było – swobodnie – pokonywać kolejne kilometry górskich szlaków i nie tylko, a przy tym – jak to tylko możliwe – minimalizować zmęczenie, by móc przejść jeszcze dłuższe trasy niż dotychczas.

O sporcie padło już kilka słów, więc nie można zapominać o… rozgrzewce, bo to ona przygotowuje ciało (i po części umysł) do zasadniczego treningu, ale przecież, by w ogóle go rozpocząć – najpierw – trzeba na niego dotrzeć. Miejscem docelowym może być albo klub fitness, albo siłownia plenerowa, ale w jednym i w drugim miejscu – bez wątpienia – przyda się torba Under Armour. Jest pakowna i wytrzymała; za sprawą rączek można ją łatwo przenosić i co ważne – nie wypuszcza z siebie brzydkich zapachów, które uprzykrzają życie nie tylko samemu sportowcowi, ale i osobom znajdującym się w jego otoczeniu. Jeśli ktoś nie chce nadwyrężać swoich rąk i kręgosłupa, zawsze może zdecydować się na wygodny plecak Under Armour. Jest równie wygodny co torba, a przy tym – jeśli ciężar jest w nim równomiernie rozłożony i jest noszony na obydwu ramionach – odciąża kręgosłup i daje wolne ręce.

Kiedy trening dobiegnie już końca albo podczas spaceru kropi deszcz, wówczas warto założyć bluzy UA. Ich materiał przyjemnie otula ciało, zapewniając mu nieprzerwany komfort termiczny. Można je nabyć w wersji kapturowej lub bez kaptura. Wachlarz wzorów i kolorów jest tak szeroki, że – na pewno – każdy znajdzie model w pełni go satysfakcjonujący. Niezależnie od tego, czy wybiera się na krótką wycieczkę, czy na dłuższą i wymagającą wyprawę, zawsze warto – od stóp po głowę – ubrać się w odzież oferowaną przez Under Armour, bo taki pancerz chroni, a nie przytłacza.

pixel