Blog

Morsowanie - zdrowie i zabawa
Chociaż sporo osób traktuje „morsy” z lekkim przymrużeniem oka to prześmiewcze obrazki i felietony pomagają dotrzeć do tych, których temat interesuje na poważnie.
Czytaj więcej
Błonnik - kluczowy w odchudzaniu
Wiele osób, które rozpoczynają swoją przygodę z dietą i odchudzaniem popełnia błędy, które skutkują odwrotnym efektem. Zmniejszenie wagi wymaga odpowiednio przygotowanego planu żywieniowego wraz z regularnymi ćwiczeniami. Możesz jednak spróbować wykorzystać kilka złotych zasad, które z pewnością ułatwią Ci drogę do zrzucenia zbędnych kilogramów.
Czytaj więcej
Kominiarka - jaką wybrać?
Kominiarki są jednym z najczęściej kupowanych sportowych dodatków, gdy nadchodzi okres zimowy. Używają ich zarówno narciarze i snowboardziści, jak i miłośnicy trekingu lub wycieczek na motocyklach. Większość nosi kominiarki pod kaskiem, chociaż sporo osób wykorzystuje je również samodzielnie, jako izolacja od mroźnego powietrza. Jaka kominiarka zapewni Ci komfort na stoku, a jako w trakcie biegania?
Czytaj więcej
Rolki - sport dla każdego
Jazda na rolkach jest przyjemna i jest świetnym sposobem na utratę zbędnych kilogramów. Wkrótce zacznie się robić coraz cieplej. Może czas na coś nowego?
Czytaj więcej
Kask z szybą?
Jaki kask najlepiej wybrać - z szybą lub bez? Czy powinniśmy dobierać gogle do kasku? Jakie są wady kasku narciarskiego?
Czytaj więcej
Zestawy na narty!
Wybór odzieży na narty potrafi być równie trudny, jak znalezienie taniego noclegu w trakcie trwającego sezonu. Zobacz, jakie przygotowaliśmy zestawy dla naszych klientów, którzy poszukują tanich, niezawodnych modeli kurtek i spodni.
Czytaj więcej
Sport na stres?
Sport to świetny sposób na relaks, szczególnie w trudnym, dynamicznym okresie w życiu. Znajdź aktywność dla siebie, która pomoże zachować równowagę hormonalną w organizmie.
Czytaj więcej
pixel